۰۲۱-۴۴۴۴۹۶۴۴ | ۰۲۱-۸۸۵۸۵۰۰۱ | ۰۲۱-۲۲۸۹۹۶۰۸

بسته بندی بار

بسته بندی درست بارها و کالا دارای مزایای بسیاری است . ما در این مقاله قصد داریم به تعدادی از آنها اشاره کنیم .

1. بسته بندی درست ، می تواند بارها را از خسارت و آسیب دور نگه دارد .
2. می تواند حمل و انتقال بارها را آسان کند .
3. بسته بندی درست ، کار جابه جایی را سرعت می بخشد.
4. همچنین با انجام بسته بندی درست می توان از حجم اضافی بارها جلوگیری و تعداد بارهای بیشتری را با یک کامیون حمل کرد . این کار برای مشتریان نیز مرقون به صرفه خواهد بود.
5. زمانی که وسایل منزل و یا ادارات و … به درستی بسته بندی شده باشند ، در هنگام باز کردن آنها مشکلی نخواهیم داشت .

2
نکات مربوط به بسته بندی :
سعی کنید برای همه وسایل برچسب های مناسب و مربوط به آنها را تهیه کنید . اگر این برچسب ها دارای رنگ های مختلفی باشند بسیار بهتر است . روی این برچسب ها به طور مختصر توضیحی راجع به وسیله های درون این جعبه ها را بنویسید تا به کار خود نظم بیشتری دهید.
نکته دیگری که باید به آن توجه زیادی شود ، بسته بندی برای وسیله های شکستنی می باشد. این وسیله ها بهتر است به طور جداگانه درون جعبه های محکم قرار بگیرند و روی آنها علامت مخصوص شکستنی زده شود و درهنگام قرارگیری درون کامیون نیز ، بهتر است این جعبه ها بالای جعبه های دیگر قرار داده شود تا کمترین آسیب به آنها وارد شود.
البته یکی از سخترین مراحل بسته بندی ، مربوط به وسایل اداری از قبیل کامپیوترها ، دستگاه های کپی و … می باشد برای آنکه به حفظ و نگهداری این دستگاه ها کمک کنیم می بایست بهترین بسته بندی را برای آنها برگزینیم.

Untitled-2
 بسته بندی لباس ها :
شرکت حقیقت بارتهران ، برای آنکه لباس های شما سالم ، بدون چروک و پارگی جابه جا شوند مجهز به جعبه های رگال دار مخصوص برای حمل لباس ها است . بعد از آنکه کارتن های لباس را با تعداد مشخص و مناسب از لباس ها پر کردیم ، برای قرار دادن در کامیون بهتر است آنها را در انتهای دیگر بارها قرارندهیم ، زیرا احتمال آسیب به آنها بالا می رود ، پس آنها را روی وسایل دیگر می گذاریم.

9c85289f-ab01-438e-a423-1d7b49ce8088
 بسته بندی فرش :
فرشها مخصوصا فرش های دستباف ، جزو ارزشمندترین لوازم خانه ها هستند ،برای آنکه درهنگام جابه جایی بتوانیم از آنها به خوبی محافظت کنیم و آنها را از هرگونه آسیب و صدمه دور بداریم بهتر است حمل و بسته آنها را به شرکت های معتبر باربری بسپاریم ، این شرکت ها فرش های شما را ابتدا به صورت درست لول می کنند و دور آنها را با چسب و استریج محکم می کنند تا حین اسباب کشی و جابه جایی ، باز نشوند و زخمی نشوند.
اما اگر چند فرش دستبافت داشته باشید ، همکاران ما از قسمت روبه رو ، فرش ها را روی یکدیگر قرار می دهند و سپس آنها را لول می کنند و توسط چسب ها و نایلون های مخصوص بسته بندی می کنند.

aid1977980-v4-728px-Wrap-a-Rug-for-Shipping-Step-9-Version-4
شما عزیزان برای دریافت خدمات بسته بندی ، حمل بارها و کالاهای خود می توانید در تمام ساعات شبانه روز با شرکت حقیقت بارتهران تماس بگیرید.
شماره های تماس :
۰۲۱-۴۴۳۶۳۵۳۸ | ۰۲۱-۸۸۵۸۵۰۰۱ | ۰۲۱-۲۲۸۹۹۶۰۸

 

Scroll Up