۰۲۱-۴۴۴۴۹۶۴۴ | ۰۲۱-۸۸۵۸۵۰۰۱ | ۰۲۱-۲۲۸۹۹۶۰۸

جا به جایی بار

برای شروع کار بسته بندی وسایل یا کالاها ، نیاز به تجهیزات اختصاصی مربوط به این کاراست ، اتوبار و باربری حقیقت بار تهران می تواند در جابه جایی و بسته بندی بارهایتان شما را یاری کنند.

2
• جعبه ها و لوازم مربوط به بسته بندی
اتوبار و باربری حقیقت بار انتخاب گسترده ای از جعبه های مخصوص حمل و نقل را با قیمت مناسب و مواد بسته بندی از جمله نوار، کاغذ بسته بندی ، نشانگر، پاکت کاغذی ، بسته بندی حباب دار و… برای انجام بسته بندی حرفه ای در اختیار مشتریان قرار می دهد.

Strech-4
• جعبه بار درسایزهای مختلف
1. جعبه سایز کوچک : درشرکت حقیقت بارتهران ، ما دارای جعبه هایی در سایزهای کوچک هستیم، اغلب این جعبه ها برای حمل کتاب ، اجناس سنگین و کوچک مانند : قوطی ها ، شیشه های غذا ، وسایل آشپزی ، لوازم آشپزخانه ، کفش و … استفاده کرد .
2. جعبه سایزمتوسط : همانطور که سایز جعبه ها بزرگتر می شود ، موارد استفاده آنها نیزعوض می شود و از آن برای وسایل سبک تری مانند : بالش ، ملافه و … استفاده می شود.
3. جعبه سایز بزرگ : این جعبه ها برای اشیای سبک استفاده می شود ؛ اگر اقلام سنگین را در این جعبه بسته بندی کنید ، جابه جایی این جعبه ها بسیار دشوار خواهد بود.
4. جعبه های مخصوص لباس ها : این جعبه ها اجازه می دهند لباس های شما بر روی چوب لباسی حمل شوند تا ازهرگونه چروک و خدشه و آسیب دوربمانند که شامل یک نوار فلزی است در امتداد بالای جعبه برای آویزان کردن لباس ها می باشد.
5. جعبه مخصوص جابه جایی ظروف : این جعبه ها ، قوی ترین جعبه موجود است که از آنها می توان برای انتقال ظروف چینی و ظروف آشپزخانه و … استفاده می کنند.

Untitled-2
• بسته بندی وسایل ظریف : برای جلوگیری از وارد شدن هرگونه خراش به وسایل و بارهای شما و برای پوشاندن وسایل بسیار ظریف و شکستنی ، مانند : بسته بندی مجسمه های شکننده و ظروف چینی و … همکاران ما از وسایل مختلف مانند : کاغذ بافت نرم ، کاغذ روزنامه و … استفاده می کنند و فضاهای کوچک را بین جعبه ها را پر می کند. موارد دیگر بسته بندی با حباب ها یا مواد بسته بندی پلاستیکی ساخته شده از صدها بالشتک کوچک است ، این حباب ها برای قراردادن وسایل شکننده ترمانند : لامپ ها و عکس ها بسیار مفید هستند . حتما روی بسته های وسایل شکستنی خود ازعباراتی مانند : شکستنی و یا با احتیاط حمل شود و … استفاده کنید.
• قبل از انجام جابه جایی می بایست در مورد جزئیات و تدارکات حرکت خود فکر کنید :
1. چه تاریخ و چه زمان شما باید از خانه فعلی خود خارج شوید؟ آیا آن را کاملا با تاریخ مالکیت در خانه جدید خود درست انتخاب کرده اید؟
2. آیا می خواهید اسباب کشی خود را با کمک چند نفر از دوستان و خانواده خود انجام دهید یا به کمک بیشتری نیاز دارید؟
3. آیا می توانید کل جابه جایی را در یک روز کامل کنید؟
4. آیا زمان کافی برای بسته بندی و باز کردن وسایل و بارهایتان را دارید ؟
یک شرکت معتبر حمل و جابه جایی بار می تواند فرآیند حرکت و انتقال شما را بسیار ساده کند و به خوبی می تواند از کالا ، بار و وسایل شما نگهداری کند و همواره سعی دارد در وقت و پول مشتریان خود صرفه جویی انجام دهد.
باربری و اتوبارحقیقت بار تهران به همراه کادری حرفه ای و با تجربه در تمام ایام سال و حتی روزهای تعطیل و به طور شبانه روزی آماده ارائه خدمات به مردم عزیز می باشد.
شماره های تماس :
۰۲۱-۴۴۳۶۳۵۳۸ | ۰۲۱-۸۸۵۸۵۰۰۱ | ۰۲۱-۲۲۸۹۹۶۰۸

بیمه باربری

بیمه بار

Scroll Up