۰۲۱-۴۴۴۴۹۶۴۴ | ۰۲۱-۸۸۵۸۵۰۰۱ | ۰۲۱-۲۲۸۹۹۶۰۸

خدمات ما

شرکت های باربری معتبر و حرفه ای همواره آماده ارائه خدمات مختلف ، مربوط به حمل و جابه جایی بارها و کالاها هستند. البته نکته ای که بسیار اهمیت دارداین است که : تنها تنوع و گستردگی خدمات یک شرکت باربری نیست که آن را از دیگر رقیبان متمایز می کند بلکه کیفیت خدمات ارائه شده و برخورد پرسنل باربری نیز می تواند بسیار در ایجاد رضایت مشتریان اهمیت داشته باشد.

2
شرکت باربری و اتوبار حقیقت بار تهران ، خدمات مختلفی را ارائه می دهد. در زیر به معرفی مختصر برخی از این خدمات می پردازیم :
بسته بندی حرفه ای بارها و کالاها
بسته بندی درست بارها و کالا یکی از اصلی ترین و مهمترین قسمت ها و مراحل حمل بارها و کالاهاست ، زیرا با انجام بسته بندی درست ، می توان بارها را از آسیب و خسارت های احتمالی حین حمل دور نگه داشت که امروزه این کار برعهده شرکت های باربری می باشد. البته نوع و تجهیزات بسته بندی برای هر نوع بار متفاوت خواهد بود ، برای مثال اجسام شکستنی نیاز به بسته بندی قوی تر دارند و یا اجسام سنگین مانند یخچال و پیانو نیز بسته بندی خاص خود را طلب می کنند.
بنابراین امروزه دانش و آگاهی از نوع بسته بندی مانند هر حرفه ای دیگر ، تخصصی شده است و نیاز به تجربه و آگاهی کافی دارد. شما عزیزان برای بسته بندی درست و حرفه ای بارها و کالاهای خود می توانید با همکاران ما در باربری حقیقت بار تهران تماس بگیرید.

Strech-4
• بیمه باربری
به نوعی از بیمه اطلاق می شود که اگر در حین حمل و یا جابه جایی بارها و کالاها به آنها خسارتی وارد شد ، شرکت بیمه خسارت را جبران می کند و می پردازد. البته شرایط مختلفی برای این بیمه در نظر گرفته شده است . برای مثال اگر کالا به سرقت رود و یا دچار حریق شود و به طوریکه نتوان آن بار را از خسارت دور نگه داشت ، شرکت بیمه موظف به پرداخت کل خسارت خواهد بود . البته شرکت های مختلف بیمه هر کدام قانون های خاص ، متفاوت و مخصوص به خود را دارند. برای دریافت اطلاعات بیشتر بهتر است با باربری حقیقت بار تماس بگیرید .

بیمه باربری
• ارائه خدمات شبانه روزی حتی ایام در تعطیل
شرکت باربری و اتوبار حقیقت بار تهران برای آنکه بتواند همواره و در همه ایام سال به همشهریان گرامی خدمات خود را ارائه بدهد ، تصمیم گرفته است تا خدمات حمل و جابه جایی بارها و کالاهای شما عزیزان در تمام ایام سال و در تمام ساعات شبانه روز انجام دهد و برعهده بگیرد . به همین دلیل شما عزیزان برای دریافت خدمات این شرکت می توانید حتی ایام تعطیل با همکاران ما در این شرکت تماس بگیرید و از خدمات حرفه ای و شبانه روزی بهره مند شوید.

24-hour-service
• ارائه خدمات در تمام نقاط تهران و شهرستان ها
حقیقت بار تهران به طور تخصصی و حرفه ای به جابه جایی بارها و کالاها در شمال تهران و غرب تهران می پردازد. اما این شرکت امکان ارسال ماشین های خود با ابعاد متفاوت ، سرپوشیده و موکت شده را به تمام نقاط تهران دارد. همچنین این شرکت آماده خدمت رسانی به همه شهرستان درهمه جای ایران می باشد.
شما عزیزان برای دریافت خدمات منحصر به فرد شرکت اتوبار و باربری حقیقت بارتهران می توانید با همکاران ما در این شرکت تماس حاصل فرمایید. شماره های تماس :
۰۲۱-۴۴۳۶۳۵۳۸ | ۰۲۱-۸۸۵۸۵۰۰۱ | ۰۲۱-۲۲۸۹۹۶۰۸

Scroll Up